#10

Karel Živný

Karel Živný
Karel Živný
Karel Živný
Karel Živný
Karel Živný
Karel Živný
Karel Živný
#10

Karel Živný

1417 zobrazení
500 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
25. 1. 2016 20:05

stav
dobrý
kresba, karton
32 x 23 cm
1963
sign. LD K. Živný
53,5 x 46 cm
chybí sklo

Chalupy v zimě - kolorovaná kresba na kartonu, signováno LD K. Živný 1963, rám je poškozený, krycí sklo chybí