stav | dobrý |
technika | kresba, karton |
rozměr | 32 x 23 cm |
rok | 1963 |
signatura | sign. LD K. Živný |
rám | 53,5 x 46 cm |
stav díla | chybí sklo |
Chalupy v zimě - kolorovaná kresba na kartonu, signováno LD K. Živný 1963, rám je poškozený, krycí sklo chybí