stav | dobrý |
technika | olej, karton |
rozměr | 45 x 52 cm |
signatura | nesignováno |
rám | 53 x 60 cm |
stav díla | zaskleno |
Kostel na Podkarpatské Rusy - olej na kartonu,, rám mírně poškozen
stav | dobrý |
technika | olej, karton |
rozměr | 45 x 52 cm |
signatura | nesignováno |
rám | 53 x 60 cm |
stav díla | zaskleno |