#14

neznámý autor

neznámý autor
neznámý autor
neznámý autor
neznámý autor
#14

neznámý autor

1 limit
973 zobrazení
500 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 400 Kč
25. 1. 2016 20:05

stav
dobrý
olej, karton
45 x 52 cm
nesignováno
53 x 60 cm
zaskleno

Kostel na Podkarpatské Rusy - olej na kartonu,, rám mírně poškozen