stav | dobrý |
technika | komb. technika, karton |
rozměr | 55,5 x 26 cm |
rok | 1941 |
signatura | sign. PD Vlastimil Rada |
rám | 87 x 59 cm |
Narození Jezulátka - kombinovaná technika na kartonu, signováno PD Vlastimil Rada 1941, pravost díla konzultována s PhDr. Michaelem Zachařem