stav | výborný |
technika | olej, karton |
rozměr | 24 x 29 cm |
signatura | sign. PD Otakar Číla |
rám | 37 x 41,5 cm |
stav díla | blondel zlacený rám |
Tetřevi - olej na kartonu, signováno PD Ot. Číla, rozměr 24 x 29 cm, blondel rám 37 x 41,5
stav | výborný |
technika | olej, karton |
rozměr | 24 x 29 cm |
rám | 37 x 41,5 cm |