#29

Otakar Číla

Otakar Číla
Otakar Číla
Otakar Číla
Otakar Číla
Otakar Číla
#29

Otakar Číla

9 limitů
2555 zobrazení
11 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
25. 1. 2016 20:05

stav
výborný
olej, karton
24 x 29 cm
sign. PD Otakar Číla
37 x 41,5 cm
blondel zlacený rám

Tetřevi - olej na kartonu, signováno PD Ot. Číla, rozměr 24 x 29 cm, blondel rám 37 x 41,5