datum aukce 25. 01. 2016 20:05
37
888
prodáno za: 25 000 CZK
vyvolávací cena: 1 900 CZK

4. Josef Fiala

Chlapec u potoka - olej na plátně, signováno PD Jos. Fiala, rozměr 65 x 50 cm

stav dobrý
technika olej, pláno
rozměr 65 x 50 cm
signatura sign. PD Jos Fiala

3****9 25 000 CZK 25. 01. 2016 20:11:18
3****1 24 000 CZK 25. 01. 2016 20:11:18
3****9 23 000 CZK 25. 01. 2016 20:11:13
3****0 22 000 CZK 25. 01. 2016 20:11:13
3****9 21 000 CZK 25. 01. 2016 20:11:10
3****1 20 000 CZK 25. 01. 2016 20:11:10
3****9 19 000 CZK 25. 01. 2016 20:11:04
3****1 18 000 CZK 25. 01. 2016 20:11:04
3****9 17 000 CZK 25. 01. 2016 20:10:50