#42

neznámý autor

neznámý autor
neznámý autor
neznámý autor
neznámý autor
neznámý autor
#42

neznámý autor

6 limitů
1301 zobrazení
6 500 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
25. 1. 2016 20:05

stav
vynikající
olej, plátno
50 x 40 cm
nesignováno
63,5 x 53,5 cm

The Critics - Nesignováno, olej na plátně, následovník malíře Henry Scotta Tuke, podle obrazu The Critics 1927, nesignováno, rozměr 50 x 40 cm, rámováno 63,5 x 53,5