stav | vynikající |
technika | olej, plátno |
rozměr | 50 x 40 cm |
signatura | nesignováno |
rám | 63,5 x 53,5 cm |
The Critics - Nesignováno, olej na plátně, následovník malíře Henry Scotta Tuke, podle obrazu The Critics 1927, nesignováno, rozměr 50 x 40 cm, rámováno 63,5 x 53,5