#7

Géza Včelička

Géza Včelička
Géza Včelička
Géza Včelička
Géza Včelička
Géza Včelička
Géza Včelička
#7

Géza Včelička

1703 zobrazení
1 200 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 800 Kč
25. 1. 2016 20:05

stav
dobrý
tempera, karton
30 x 40 cm
1943
sign. LD Géza Včelička
47 x 58 cm

Na Novém Světě v Praze - olejová tempera na kartonu, signováno LD Géza Včelička 43, zaskleno, rám mírně poškozen