stav | dobrý |
technika | tempera, karton |
rozměr | 30 x 40 cm |
rok | 1943 |
signatura | sign. LD Géza Včelička |
rám | 47 x 58 cm |
Na Novém Světě v Praze - olejová tempera na kartonu, signováno LD Géza Včelička 43, zaskleno, rám mírně poškozen
stav | dobrý |
technika | tempera, karton |
rozměr | 30 x 40 cm |
rok | 1943 |
rám | 47 x 58 cm |