stav | mírně poškozeno |
technika | litografie |
rozměr | 75,5 x 27,5 cm |
rok | 1972 |
signatura | sign. PD Jiří Drozd |
rám | volně |
Barevná litografie na papíře
stav | mírně poškozeno |
technika | litografie |
rozměr | 75,5 x 27,5 cm |
rok | 1972 |
rám | volně |