#11

Rastislav Michal

Rastislav Michal
Rastislav Michal
Rastislav Michal
#11

Rastislav Michal

817 zobrazení
150 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 1 Kč
28. 2. 2016 20:05
2. eAukce - Vše od koruny
2. eAukce - Vše od koruny

stav
dobrý
litografie
49,5 x 30 cm
sign. PD
volně

Litografie na papíře