stav | mírně poškozeno |
technika | litografie |
rozměr | 71x 50 cm |
rok | 1972 |
signatura | sign. PD Ladislav Hájek |
rám | volně |
Litografie na papíře
stav | mírně poškozeno |
technika | litografie |
rozměr | 71x 50 cm |
rok | 1972 |
rám | volně |