#2

Ladislav Hájek (1907-)

Ladislav Hájek (1907-)
Ladislav Hájek (1907-)
Ladislav Hájek (1907-)
#2

Ladislav Hájek (1907-)

966 zobrazení
51 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 1 Kč
28. 2. 2016 20:05
2. eAukce - Vše od koruny
2. eAukce - Vše od koruny

stav
mírně poškozeno
litografie
71x 50 cm
1972
sign. PD Ladislav Hájek
volně

Litografie na papíře