stav | mírně poškozeno |
technika | litografie |
rozměr | 66,5 x 52 cm |
rok | 1971 |
signatura | sign. PD K. Slabý Kareš |
rám | volně |
Barevná litografie na papíře
stav | mírně poškozeno |
technika | litografie |
rozměr | 66,5 x 52 cm |
rok | 1971 |
rám | volně |