stav | mírně poškozeno |
technika | litografie |
rozměr | 52 x 74 cm |
rok | 1970 |
signatura | sign. PD |
rám | volně |
Barevná litografie postava s lupenem, 19/30, na papíře
stav | mírně poškozeno |
technika | litografie |
rozměr | 52 x 74 cm |
rok | 1970 |
signatura | sign. PD |
rám | volně |