stav | mírně poškozeno |
technika | litografie |
rozměr | 74 x 52 cm |
rok | 1970 |
signatura | sign. PD |
rám | volně |
Barevná litografie, 30/30, Květ, stonek a voda, na papíře
stav | mírně poškozeno |
technika | litografie |
rozměr | 74 x 52 cm |
rok | 1970 |
signatura | sign. PD |
rám | volně |