#90

Bohumil Krs (1890-1963)

Bohumil Krs (1890-1963)
Bohumil Krs (1890-1963)
Bohumil Krs (1890-1963)
#90

Bohumil Krs (1890-1963)

1003 zobrazení
501 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 1 Kč
28. 2. 2016 20:05
2. eAukce - Vše od koruny
2. eAukce - Vše od koruny

stav
dobrý
litografie
29 x 36,5 cm
sign. PD
volně

Litografie na papíře, akt ženy