#1

Příhoda L.

Příhoda L.
Příhoda L.
Příhoda L.
Příhoda L.
Příhoda L.
#1

Příhoda L.

1102 zobrazení
750 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
3. eAukce

olej
rozměr díla
33 x 68 cm
sign. L. Příhoda
rámováno

olej na kartonu, sign. PD, Krajina, rozměr 33 x 68 cm, rámováno 48 x 84 cm, rám poškozen