technika | olej |
rozměr díla | 33 x 68 cm |
signatura | sign. L. Příhoda |
rám | rámováno |
olej na kartonu, sign. PD, Krajina, rozměr 33 x 68 cm, rámováno 48 x 84 cm, rám poškozen
technika | olej |
rozměr díla | 33 x 68 cm |
rám | rámováno |