#10

Stehlík Jindřich (1905-1991)

Stehlík Jindřich  (1905-1991)
Stehlík Jindřich  (1905-1991)
Stehlík Jindřich  (1905-1991)
Stehlík Jindřich  (1905-1991)
Stehlík Jindřich  (1905-1991)
#10

Stehlík Jindřich (1905-1991)

1 limit
895 zobrazení
550 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 550 Kč
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
3. eAukce

olej
rozměr díla
48, 5 x 36 cm
sign. J. Stehlík
rámováno

Ulice - olejová tempera na kartonu, zaskleno, signováno LD J. Stehlík, rozměr malby 48,5 x 36 cm, rámováno