technika | olej |
rozměr díla | 48, 5 x 36 cm |
signatura | sign. J. Stehlík |
rám | rámováno |
Ulice - olejová tempera na kartonu, zaskleno, signováno LD J. Stehlík, rozměr malby 48,5 x 36 cm, rámováno
technika | olej |
rozměr díla | 48, 5 x 36 cm |
rám | rámováno |