technika | olej na dřevě |
rozměr díla | 23 x 18 cm |
rám | 38 x 32 cm |
Útěk z Sodomy-Gomory, obraz olej na dřevě, biblický vyjev romantická krajina, rám, rozměr 23x18 cm, rám mírně poškozen, rámováno 38 x 32 cm
technika | olej na dřevě |
rozměr díla | 23 x 18 cm |
rám | 38 x 32 cm |