#15

Neurčený autor 18./19. století

#15

4 limity
1112 zobrazení
9 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
3. eAukce

olej
rozměr díla
23 x 18 cm
38 x 32 cm

Útěk z Tróji - obraz olej na dřevě, romantická krajina s biblickým výjevem v rámu, rozměr 23x18 cm, rám mírně poškozen, rámováno 38 x 32 cm