technika | olej |
rozměr díla | 23 x 18 cm |
rám | 38 x 32 cm |
Útěk z Tróji - obraz olej na dřevě, romantická krajina s biblickým výjevem v rámu, rozměr 23x18 cm, rám mírně poškozen, rámováno 38 x 32 cm
technika | olej |
rozměr díla | 23 x 18 cm |
rám | 38 x 32 cm |