technika | akvarel |
rozměr díla | 45 x 17 cm |
rám | rámováno |
akvarel na kartonu, Lodě na moři rok 1891, sign. PD iniciály LP a datací 91,paspartováno 45 x 17, rámováno 41 x 69 cm, připsáno malířce Louise Piepenhagen
technika | akvarel |
rozměr díla | 45 x 17 cm |
rám | rámováno |