#17

Moravec Alois (1899-1987)

Moravec Alois (1899-1987)
Moravec Alois (1899-1987)
Moravec Alois (1899-1987)
Moravec Alois (1899-1987)
Moravec Alois (1899-1987)
#17

Moravec Alois (1899-1987)

1 limit
865 zobrazení
150 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 150 Kč
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
3. eAukce

litografie
rozměr díla
21 x 27 cm
rámováno

litografie na papíře, sign. PD, 63/100, poškozeno, rozměr 21x27 cm, rámováno 24 x 30 cm