#18

Gaber Stanislav (1908-2001)

Gaber Stanislav (1908-2001)
Gaber Stanislav (1908-2001)
Gaber Stanislav (1908-2001)
Gaber Stanislav (1908-2001)
Gaber Stanislav (1908-2001)
Gaber Stanislav (1908-2001)
#18

Gaber Stanislav (1908-2001)

897 zobrazení
750 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
3. eAukce

olej
rozměr díla
25 x 23 cm
rámováno

olej na kartonu, sign. PD 43, rozměr 25 x 23 cm, rámováno 33 x 36 cm