Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#18
Gaber Stanislav (1908-2001)
#18
Gaber Stanislav (1908-2001)
897 zobrazení
750 Kč
Aukční galerie SB-ART
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
Aukční katalog
olej
rozměr díla
25 x 23 cm
rámováno
olej na kartonu, sign. PD 43, rozměr 25 x 23 cm, rámováno 33 x 36 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript