#2

Krčil Josef (1906-1985)

Krčil Josef (1906-1985)
Krčil Josef (1906-1985)
Krčil Josef (1906-1985)
Krčil Josef (1906-1985)
Krčil Josef (1906-1985)
#2

Krčil Josef (1906-1985)

3 limity
1146 zobrazení
2 500 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 500 Kč
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
3. eAukce

olej
rozměr díla
21 x 16 cm
sign. Krčil
rámováno

olej na sololitu, Kutná Hora, sign. PD , rozměr 21 x 16 cm, rámováno 30 x 35 cm