Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#2
2
Krčil Josef (1906-1985)
#2
2
Krčil Josef (1906-1985)
3 limity
1146 zobrazení
2 500 Kč
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 500 Kč
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
Aukční katalog
olej
rozměr díla
21 x 16 cm
sign. Krčil
rámováno
olej na sololitu, Kutná Hora, sign. PD , rozměr 21 x 16 cm, rámováno 30 x 35 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript