Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#29
Drha Josef (1912-2009)
#29
Drha Josef (1912-2009)
1 limit
991 zobrazení
1 900 Kč
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
Aukční katalog
olej
rozměr díla
69 x 50 cm
rámováno
olej na plátně, sign PD, malba opadaná, 69x50cm, rámováno 88x68cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript