#3

Ulrych Antonín (1913-1997)

Ulrych Antonín (1913-1997)
Ulrych Antonín (1913-1997)
Ulrych Antonín (1913-1997)
#3

Ulrych Antonín (1913-1997)

859 zobrazení
1 300 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 450 Kč
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
3. eAukce

olej, sololit
rozměr díla
38 x 49 cm
1976
sign.
rámováno

Azalka a košík s jablky - olej na kartonu, signováno PD 1976, rozměr malby 38 x 49 cm, rámováno