technika | olej, sololit |
rozměr díla | 38 x 49 cm |
rok | 1976 |
signatura | sign. |
rám | rámováno |
Azalka a košík s jablky - olej na kartonu, signováno PD 1976, rozměr malby 38 x 49 cm, rámováno
technika | olej, sololit |
rozměr díla | 38 x 49 cm |
rok | 1976 |
signatura | sign. |
rám | rámováno |