#4

Bartek Július (1930-2004)

Bartek Július (1930-2004)
Bartek Július (1930-2004)
Bartek Július (1930-2004)
Bartek Július (1930-2004)
Bartek Július (1930-2004)
#4

Bartek Július (1930-2004)

1 limit
953 zobrazení
500 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 500 Kč
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
3. eAukce

olej
rozměr díla
12 x 17 cm
sign. Bártek
rámováno

Israel - olejomalba na kartonu pasparta, zaskleno, signováno PD Bártek, rozměr malby 12 x 17 cm, rámováno