technika | olej |
rozměr díla | 12 x 17 cm |
signatura | sign. Bártek |
rám | rámováno |
Israel - olejomalba na kartonu pasparta, zaskleno, signováno PD Bártek, rozměr malby 12 x 17 cm, rámováno
technika | olej |
rozměr díla | 12 x 17 cm |
signatura | sign. Bártek |
rám | rámováno |