technika | kresba |
rozměr díla | 13 x 8, 5 cm |
signatura | sign. Jan Dědina |
rám | rámováno |
Paříž 1897 - kresba tužkou na kartonu, pasparta, signováno PD Jan Dědina, rozměr kresby 13 x 8,5 cm, paspartováno, rámováno
technika | kresba |
rozměr díla | 13 x 8, 5 cm |
rám | rámováno |