#5

Dědina Jan (1870-1955)

Dědina Jan (1870-1955)
Dědina Jan (1870-1955)
Dědina Jan (1870-1955)
Dědina Jan (1870-1955)
Dědina Jan (1870-1955)
Dědina Jan (1870-1955)
#5

Dědina Jan (1870-1955)

Drawings
910 zobrazení
550 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
3. eAukce

kresba
rozměr díla
13 x 8, 5 cm
sign. Jan Dědina
rámováno

Paříž 1897 - kresba tužkou na kartonu, pasparta, signováno PD Jan Dědina, rozměr kresby 13 x 8,5 cm, paspartováno, rámováno