technika | pastel |
rozměr díla | 22, 5 x 22, 5 cm |
signatura | sign. Janeček |
rám | rámováno |
Samota - pastel na kartonu, signováno PD Janeček Pardubský, rozměr malby 22,5 x 22,5 cm, rámováno
technika | pastel |
signatura | sign. Janeček |
rám | rámováno |