#7

Janeček Pardubský Alois (1894-1974)

#7

Drawings
898 zobrazení
450 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
3. eAukce

pastel
rozměr díla
22, 5 x 22, 5 cm
sign. Janeček
rámováno

Samota - pastel na kartonu, signováno PD Janeček Pardubský, rozměr malby 22,5 x 22,5 cm, rámováno