technika | olej |
rozměr díla | 63,5 x 45 cm |
rám | rámováno |
Předjaří, olej na kartonu, nesignováno, restaurováno, písemný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař, rozměr 63,5 x 45 cm, rámováno 77,5 x 60 cm, mistrovský obraz z období 20-30 tých let dvacátého století.