#74

Jambor Josef (1887-1964)

Jambor Josef (1887-1964)
Jambor Josef (1887-1964)
Jambor Josef (1887-1964)
Jambor Josef (1887-1964)
Jambor Josef (1887-1964)
#74

Jambor Josef (1887-1964)

6 limitů
1413 zobrazení
22 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
3. eAukce

olej
rozměr díla
63,5 x 45 cm
rámováno

Předjaří, olej na kartonu, nesignováno, restaurováno, písemný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař, rozměr 63,5 x 45 cm, rámováno 77,5 x 60 cm, mistrovský obraz z období 20-30 tých let dvacátého století.