#9

Havel Vladimír (1904-1986)

Havel Vladimír (1904-1986)
Havel Vladimír (1904-1986)
Havel Vladimír (1904-1986)
Havel Vladimír (1904-1986)
Havel Vladimír (1904-1986)
Havel Vladimír (1904-1986)
#9

Havel Vladimír (1904-1986)

1023 zobrazení
1 250 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
3. eAukce

olej, plátno
rozměr díla
29 x 43, 5 cm
1944
sign. Vladimír Havel
rámováno

Na poli - pohled z České Vyskytné na Vysočině, olej na plátně, signováno PD Vladimír Havel, 1944, vystaveno v roce 1946 na výstave Jednoty umělců výtvarných, rozměr 29 x 43,5 cm, rámováno, zazadu autorský přípis a razítko z výstavy