technika | olej, plátno |
rozměr díla | 29 x 43, 5 cm |
rok | 1944 |
signatura | sign. Vladimír Havel |
rám | rámováno |
Na poli - pohled z České Vyskytné na Vysočině, olej na plátně, signováno PD Vladimír Havel, 1944, vystaveno v roce 1946 na výstave Jednoty umělců výtvarných, rozměr 29 x 43,5 cm, rámováno, zazadu autorský přípis a razítko z výstavy