vyvolávací cena:
350 CZK

dřevoryt na papíře, Podfortenské schody v Chrudimi, sig. PD, tisková plocha 23 x 18 cm, rámováno..

vyvolávací cena:
350 CZK

W ligatura, dřevoryt na papíře, Žena s čuníkem, tisková plocha 30,5 x 23 cm, rámováno 39,5 x 30 cm

vyvolávací cena:
450 CZK

kresba tužkou na papíře, Pražský hrad, sig. PD. , datováno 1912?, rozměr 17 x 27 cm, rámováno 23 x..

400 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Chramosta Cyril, litografie na papíře, Pražský hrad, sig. PD, datováno 1968, číslováno 134/200,..

250 CZK
vyvolávací cena:
250 CZK

lept na papíře, Pohled na Pražský hrad, sign. PD, tisková plocha 22 x 19 cm, rámováno 34 x 26 cm

vyvolávací cena:
350 CZK

lept na papíře, Hradčany, sig. PD, tisková plocha 9,5 x 9 cm, rámováno 25 x 20,5 cm

vyvolávací cena:
280 CZK

barevná litografie na papíře, Sedící stařec, sig. PD, tisková plocha 11,5 x 8,5 cm, rámováno 34 x..

800 CZK
vyvolávací cena:
350 CZK

lept na papíře, Karlův most, sig. PD, tisková plocha 17,5 x 23 cm, rámováno 26 x 33 cm

vyvolávací cena:
800 CZK

kresba tužkou na karotnu, sig. PD, datováno srpen 1905, rozměr 11 x 41,5 cm, rámováno 22,5 x 62,5 cm

1 000 CZK
vyvolávací cena:
450 CZK

olej na kartonu, Žena s dítětem, rozměr 28 x 12 cm, rámováno

vyvolávací cena:
100 CZK

suchá jehla, sig. PD, Klaun, číslováno 26/60, rozměr 11 x 10 cm

vyvolávací cena:
350 CZK

tempera na kartonu, sig. PD tužkou, zezadu autorský přípis, Kostel, rozměr 45 x 62 cm, mírně..

1 900 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Stromy v krajině, olej na překližce, sig. LD, rozměr 21 x 16,5 cm, rámováno 32,5 x 28 cm

vyvolávací cena:
300 CZK

pastel na kartonu, sign. PD, Krajina s říčkou, rozměr 16,5 x 22 cm, rámováno 28,5 x 34 cm

vyvolávací cena:
300 CZK

pastel na kartonu, sign. LD, Krajina s říčkou, rozměr 16,5 x 22 cm, rámováno 28,5 x 34 cm

vyvolávací cena:
250 CZK

litografie na kartonu, sign. LD 1951, Krajina s říčkou, rozměr 16,5 x 23,5 cm, pasparta, rámováno..

2 700 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

olej na kartonu, Les, sig. PD, rozměr 50 x 66 cm, rámováno 65 x 80 cm

1 300 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Nečitelná signatura, olej na kartonu, Hradčany, sig. PD, rozměr 90 x 68 cm, poškozeno, rám 107 x..