#10

Pokluda Miroslav *1919

Pokluda Miroslav *1919
Pokluda Miroslav *1919
Pokluda Miroslav *1919
Pokluda Miroslav *1919
Pokluda Miroslav *1919
#10

Pokluda Miroslav *1919

1 limit
838 zobrazení
1 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 450 Kč
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
4. eAukce

olej/karton
ano
id
6000394

olej na kartonu, Žena s dítětem, rozměr 28 x 12 cm, rámováno