Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#10
Pokluda Miroslav *1919
#10
Pokluda Miroslav *1919
1 limit
838 zobrazení
1 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 450 Kč
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
Aukční katalog
olej/karton
ano
id
6000394
olej na kartonu, Žena s dítětem, rozměr 28 x 12 cm, rámováno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript