Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#13
2
Knížek Emanuel 1889-1959
#13
2
Knížek Emanuel 1889-1959
3 limity
822 zobrazení
1 900 Kč
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 800 Kč
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
Aukční katalog
olej/překližka
ano
id
6000270
Stromy v krajině, olej na překližce, sig. LD, rozměr 21 x 16,5 cm, rámováno 32,5 x 28 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript