#13

Knížek Emanuel 1889-1959

Knížek Emanuel 1889-1959
Knížek Emanuel 1889-1959
Knížek Emanuel 1889-1959
Knížek Emanuel 1889-1959
Knížek Emanuel 1889-1959
#13

Knížek Emanuel 1889-1959

3 limity
822 zobrazení
1 900 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 800 Kč
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
4. eAukce

olej/překližka
ano
id
6000270

Stromy v krajině, olej na překližce, sig. LD, rozměr 21 x 16,5 cm, rámováno 32,5 x 28 cm