#139

Haushoferova škola

Haushoferova škola
Haushoferova škola
Haushoferova škola
Haushoferova škola
Haushoferova škola
#139

Haushoferova škola

900 zobrazení
10 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
4. eAukce

olej/karton
ano
id
6000372

Haushoferova škola, ?Brechler Adalbert (Vojtěch)?, řídký olej na kartonu, Mönchsberg, nesignováno, rozměr 19,5 x 29,5 cm, rámováno 26 x 36 cm