#14

Nečitelná signatura

Nečitelná signatura
Nečitelná signatura
Nečitelná signatura
Nečitelná signatura
Nečitelná signatura
#14

Nečitelná signatura

785 zobrazení
300 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
4. eAukce

pastel/karton
ano
id
6000271

pastel na kartonu, sign. PD, Krajina s říčkou, rozměr 16,5 x 22 cm, rámováno 28,5 x 34 cm