Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#15
Nečitelná signatura
#15
Nečitelná signatura
854 zobrazení
300 Kč
Aukční galerie SB-ART
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
Aukční katalog
pastel/karton
ano
id
6000272
pastel na kartonu, sign. LD, Krajina s říčkou, rozměr 16,5 x 22 cm, rámováno 28,5 x 34 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript