Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#16
Nečitelná signatura
#16
Nečitelná signatura
896 zobrazení
250 Kč
Aukční galerie SB-ART
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
Aukční katalog
grafika
1951
ano
id
6000273
litografie na kartonu, sign. LD 1951, Krajina s říčkou, rozměr 16,5 x 23,5 cm, pasparta, rámováno 32,5 x 40,5 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript