#16

Nečitelná signatura

Nečitelná signatura
Nečitelná signatura
Nečitelná signatura
Nečitelná signatura
Nečitelná signatura
#16

Nečitelná signatura

896 zobrazení
250 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
4. eAukce

grafika
1951
ano
id
6000273

litografie na kartonu, sign. LD 1951, Krajina s říčkou, rozměr 16,5 x 23,5 cm, pasparta, rámováno 32,5 x 40,5 cm