stav | mírně poškozeno |
technika | dřevořezba |
rok | 17/18 století |
id | 6000113 |
polychromovaná dřevěná plastika, Mnich, výška 140 cm, šířka 40-60 cm, poškozeno, povoleno k vývozu, vyjádření NPÚ: Postava světce v řeholním rouchu se škapulířem, jedná se o dominkána nebo karmelitána, střední Evropa 17.-18. století