#17

Pešek Luděk 1919-1999

Pešek Luděk 1919-1999
Pešek Luděk 1919-1999
Pešek Luděk 1919-1999
Pešek Luděk 1919-1999
Pešek Luděk 1919-1999
#17

Pešek Luděk 1919-1999

3 limity
913 zobrazení
2 700 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
4. eAukce

olej/karton
ano
id
6000274

olej na kartonu, Les, sig. PD, rozměr 50 x 66 cm, rámováno 65 x 80 cm