Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#21
4
Cína-Jelínek František 1882 - 1961
#21
4
3 limity
1070 zobrazení
4 200 Kč
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
Aukční katalog
olej/plátno
1928
ano
id
6000292
Cína Jelínek, olej na plátně fixováno na karotnu, sig. LD, datováno 1928, Zimní Krajina, rozměr 33,5x49cm , rámováno 43,5 x 59 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript