#21

Cína-Jelínek František 1882 - 1961

#21

3 limity
1070 zobrazení
4 200 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
4. eAukce

olej/plátno
1928
ano
id
6000292

Cína Jelínek, olej na plátně fixováno na karotnu, sig. LD, datováno 1928, Zimní Krajina, rozměr 33,5x49cm , rámováno 43,5 x 59 cm