#3

Kafka E.

Kafka E.
Kafka E.
Kafka E.
Kafka E.
Kafka E.
#3

Kafka E.

845 zobrazení
450 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
4. eAukce

kresba
1912
ano
id
6000387

kresba tužkou na papíře, Pražský hrad, sig. PD. , datováno 1912?, rozměr 17 x 27 cm, rámováno 23 x 31,5 cm