Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#3
Kafka E.
#3
Kafka E.
845 zobrazení
450 Kč
Aukční galerie SB-ART
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
Aukční katalog
kresba
1912
ano
id
6000387
kresba tužkou na papíře, Pražský hrad, sig. PD. , datováno 1912?, rozměr 17 x 27 cm, rámováno 23 x 31,5 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript