#4

Chramosta Cyril 1908-1990

Chramosta Cyril 1908-1990
Chramosta Cyril 1908-1990
Chramosta Cyril 1908-1990
Chramosta Cyril 1908-1990
Chramosta Cyril 1908-1990
Chramosta Cyril 1908-1990
#4

Chramosta Cyril 1908-1990

1 limit
910 zobrazení
400 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 200 Kč
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
4. eAukce

grafika
ano
id
6000388

Chramosta Cyril, litografie na papíře, Pražský hrad, sig. PD, datováno 1968, číslováno 134/200, tisková plocha 21 x 27 cm, rozměr 29 x 35 cm