technika | kombinovaná technika |
rám | ano |
id | 6000131 |
významný ruský malíř, kombinovaná technika na papíře, Hory, signováno VD, rozměr 23 x 38,5, rámováno 60 x 76,5 cm, Provinience: sbírka České Spořitelny
rám | ano |
id | 6000131 |