technika | kombinovaná technika |
rám | ano |
id | 6000132 |
významný ruský malíř, kombinovaní technika na papíře, Řeka, signováno VD, rozměr 39 x 23 cm, rámováno 77 x 57 cm, Provinience: sbírka České Spořitelny
rám | ano |
id | 6000132 |