#47

Uvarov Stepan Nikitovich 1854?-1936

#47

1255 zobrazení
4 100 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 500 Kč
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
4. eAukce

kombinovaná technika
ano
id
6000132

významný ruský malíř, kombinovaní technika na papíře, Řeka, signováno VD, rozměr 39 x 23 cm, rámováno 77 x 57 cm, Provinience: sbírka České Spořitelny