#5

Maran Gustav 1886-1943

Maran Gustav 1886-1943
Maran Gustav 1886-1943
Maran Gustav 1886-1943
Maran Gustav 1886-1943
Maran Gustav 1886-1943
#5

Maran Gustav 1886-1943

1 limit
983 zobrazení
250 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 250 Kč
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
4. eAukce

grafika
ano
id
6000389

lept na papíře, Pohled na Pražský hrad, sign. PD, tisková plocha 22 x 19 cm, rámováno 34 x 26 cm