#50

Neurčený autor

Neurčený autor
Neurčený autor
Neurčený autor
Neurčený autor
Neurčený autor
#50

Neurčený autor

3 limity
964 zobrazení
8 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
4. eAukce

stav
mírné pošk.
olej/plátno
ano
id
6000322

olej na plátně, nesignováno, 64x50cm, rámováno 77x65cm, rám poškozen, Dojička, malba poškozena, staré restaurátorské zásahy