stav | mírné pošk. |
technika | olej/plátno |
rám | ano |
id | 6000322 |
olej na plátně, nesignováno, 64x50cm, rámováno 77x65cm, rám poškozen, Dojička, malba poškozena, staré restaurátorské zásahy
stav | mírné pošk. |
technika | olej/plátno |
rám | ano |
id | 6000322 |