#54

Neurčený autor

Neurčený autor
Neurčený autor
Neurčený autor
Neurčený autor
#54

Neurčený autor

868 zobrazení
18 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
4. eAukce

olej/plátno
ano
id
6000399

olej na plátně, Stojící akt, ruská škola kolem 1900 pod vlivem mnichovské secese , rozměr 78x41 cm, podpis byl nečitelný, překryt při restaurování, rámováno v původním rámu 92,5 x 56 cm