technika | olej/plátno |
rám | ano |
id | 6000399 |
olej na plátně, Stojící akt, ruská škola kolem 1900 pod vlivem mnichovské secese , rozměr 78x41 cm, podpis byl nečitelný, překryt při restaurování, rámováno v původním rámu 92,5 x 56 cm
technika | olej/plátno |
rám | ano |
id | 6000399 |