#60

Clerget Hubert 1818-1906

Clerget Hubert 1818-1906
Clerget Hubert 1818-1906
Clerget Hubert 1818-1906
Clerget Hubert 1818-1906
Clerget Hubert 1818-1906
#60

Clerget Hubert 1818-1906

1025 zobrazení
8 500 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 800 Kč
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
4. eAukce

stav
vynikající
akvarel/karton
1834
ano
id
6000405

akvarel na kartonu, Dům na pobřeží, sig. LD H. Clerget, datováno 1834, rozměr 22,5 x 16,5 cm, blondel rám 40 x 34 cm