stav | vynikající |
technika | akvarel/karton |
rok | 1834 |
rám | ano |
id | 6000405 |
akvarel na kartonu, Dům na pobřeží, sig. LD H. Clerget, datováno 1834, rozměr 22,5 x 16,5 cm, blondel rám 40 x 34 cm
stav | vynikající |
technika | akvarel/karton |
rok | 1834 |
rám | ano |
id | 6000405 |