Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#61
3
Cína-Jelínek František 1882 - 1961
#61
3
4 limity
932 zobrazení
2 800 Kč
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 500 Kč
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
Aukční katalog
olej/karton
ano
id
6000427
olej na kartonu, sig. PD, Chalupa, rozměr 22x29 cm, rámováno 39x32 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript