#61

Cína-Jelínek František 1882 - 1961

#61

4 limity
932 zobrazení
2 800 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 500 Kč
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
4. eAukce

olej/karton
ano
id
6000427

olej na kartonu, sig. PD, Chalupa, rozměr 22x29 cm, rámováno 39x32 cm