Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#9
Havlíková Anežka
#9
Havlíková Anežka
865 zobrazení
800 Kč
Aukční galerie SB-ART
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
Aukční katalog
kresba
1905
ano
id
6000393
kresba tužkou na karotnu, sig. PD, datováno srpen 1905, rozměr 11 x 41,5 cm, rámováno 22,5 x 62,5 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript