#9

Havlíková Anežka

Havlíková Anežka
Havlíková Anežka
Havlíková Anežka
Havlíková Anežka
Havlíková Anežka
#9

Havlíková Anežka

865 zobrazení
800 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
31. 5. 2016 20:05
4. eAukce
4. eAukce

kresba
1905
ano
id
6000393

kresba tužkou na karotnu, sig. PD, datováno srpen 1905, rozměr 11 x 41,5 cm, rámováno 22,5 x 62,5 cm