#1

Holeček Jaroslav 1902 - 1957

Holeček Jaroslav 1902 - 1957
Holeček Jaroslav 1902 - 1957
Holeček Jaroslav 1902 - 1957
Holeček Jaroslav 1902 - 1957
Holeček Jaroslav 1902 - 1957
#1

Holeček Jaroslav 1902 - 1957

1154 zobrazení
800 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
29. 6. 2016 20:05

rozměr díla cm
63x48
ano
id
6000580

tempera na kartonu, Zimní krajina, sign. PD, zaskleno, rozměr 63x48 cm, rámováno 62 x77 cm, rám poškozen