Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#1
2
Holeček Jaroslav 1902 - 1957
#1
2
Holeček Jaroslav 1902 - 1957
1154 zobrazení
800 Kč
Aukční galerie SB-ART
29. 6. 2016 20:05
5. eAukce - Obrazy, grafiky, plastiky, rámy, užité umění
Aukční katalog
rozměr díla cm
63x48
ano
id
6000580
tempera na kartonu, Zimní krajina, sign. PD, zaskleno, rozměr 63x48 cm, rámováno 62 x77 cm, rám poškozen
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript